Rubik’s Infinity Cube

700L

S’ka stok

SKU: 555621 Kategori:

Enjoy hours of fun with this rubiks infinity cube! Fold it into infinity! Perfect for fidgeting for children and adults.

Key Features:

  • Fold the Rubiks cube into into infinity!
  • Perfect for fidgeting for children and adults
  • Suitable for age 3 years +

Specifications

Age

0

Manufacturer

SINGLETON TRADING LTD

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

RBK-IC-1004

Our Product Number

552598

Komentet

Ende nuk ka komente

Komente mund të shkruajnë vetëm klientët që kanë krijuar llogari dhe e kanë blerë këtë produkt.