Ty Beanie Boos – Fantasia The Unicorn 15cm Soft Toy

1,190L

Ka stok

SKU: 489831 Kategori: ,

Snuggle up to a new generation of Beanie Boo Soft Toys!

Fantasia the Unicorn’s tickled pink to meet you!

Colourful and hand washable, Beanie Boos are great for kids of all ages.

Specifications

Our Product Number

486423

Komentet

Ende nuk ka komente

Komente mund të shkruajnë vetëm klientët që kanë krijuar llogari dhe e kanë blerë këtë produkt.